O Tíme
Team1
Marek B.
(Owner, Developer)
Vitaj ! Som rád, že si zavítal aj na túto stránku, kde sa môžeš dozvedieť niečo viac z našeho súkromia. Volám sa Marek a som zakladateľ browserovky, ktorá nesie názov Project Orbitus. Už od základnej školy ma browserovky fascinovali, venoval som sa im každú voľnú minútu. Vždy som si prijal vytvoriť vlastnú browserovku, starať sa o jej hráčov a prekvapovať ich novinkami. A tak som sa začal venovať programovaniu (ktoré ma aktuálne živí) a po rokoch skúseností je ten správny čas, aby naša nová browserovka dobila webové prehliadače ! V hre sa venujem programovaniu všetkého čo v hre vidíš (dokonca aj tomu čo nevidíš), starám sa o jej obsah, optimalizáciu a konfiguráciu. Ak v hre niečo nefunguje, dôvodom bude asi nedostatok kávy na mojom stole.
Team2
Nadia A.
(Graphic Designer)
Ahojte! Volám sa Nadia a grafike sa venujem od svojich teenagerských čias. Od manga štýlu a fotomanipulácie som sa postupne prepracovala k vlastnému štýlu a hoci som sa rozhodla pre štúdium architektúry, nadšenie pre grafiku mi ostalo. Momentálne žijem a pracujem v Barcelone a popri architektúre sa venujem najmä knižnej ilustrácii, ale keď som dostala príležitosť pracovať s Marekom na hre Project Orbitus, hneď som vedela, že je na čase vyskúšať niečo nové. Na starosti mám grafickú stránku projektu a dúfam teda, že sa vám hra bude páčiť ako po obsahovej, tak aj po vizuálnej stránke.
Team3
Richard T.
(Game Admin)
Ahojte! Moje meno je Richard, a v tíme zastupujem pozíciu Game Admina. Starám sa o support tickety, komunikáciu s hráčmi a zabezpečujem zodpovedanie hráčskych otázok. Som pôvodom z východného Slovenska, ale momentálne žijem a pracujem na severe Čiech, kde som majstrom logistiky. Voľný čas využívam na sledovanie Netflixu, alebo hranie rôznych indie, rpg a fantasy na PC. Rád sa učím novým veciam, a práve Admin bude pre mna nová skúsenosť a preto dúfam, že so mnou budete spokojní. ;)